Więcej o projekcie - pipe fiction

HEMA-DOM

Profesjonalny Zarządca i Administrator Nieruchomości.

Istniejemy na rynku polskim ponad 15 lat. Naszą specjalizacją stała się kompleksowa obsługa wspólnot mieszkaniowych.
Przez wiele lat pracy, zaufało nam już wielu klientów. Jesteśmy partnerem i opiekunem wspólnot mieszkaniowych oraz doradcą mieszkańców.
Stale śledzimy najnowsze trendy w zarządzaniu nieruchomościami, najlepsze rozwiązania wprowadzamy do naszej firmy. Stosujemy energooszczędne i ekologiczne rozwiązania
Naszą największą siłą jest zespół pracowników o udokumentowanych kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu – administratorzy , księgowi, inspektorzy i pracownicy biurowi.
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą ofertę usług zarządzania i administrowania nieruchomości. Nasze usługi są w pełni elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Hema-Dom Warszawa

Nasz zespół

Zatrudniamy osoby z merytoryczym przygotowaniem zawodowym: administratorów Z dużym doświadczeniem, posiadających wiedzę z zakresu zagadnień technicznych i eksploatacyjnych oraz pracowników księgowości ze znajomością przepisów finansowych i prawnych, zapewniającą usługi na wysokim poziomie. Nasze biuro wyposażone jest w nowoczesny sprzęt i dobry system przetwarzania danych.

Zespół

Dlaczego My?

Doświadczenie

Ponad 15 lat doświadczenia na rynku administrowania nieruchomociami.

Wyspecjalizowany zespół

Doświadczony i wykształcony zespół specjalistów.

Szeroki zakres usług

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz doradztwo.
Dostęp online do kartoteki lokalu.

Pozostańmy w kontakcie

22 531 37 50 | 22 531 37 52 | 22 531 37 53

512 261 571 | 512 352 906

509 225 176 - całodobowo